Barcelona repülővel – február (4 nap) Irányár: 129.900 Ft/fő
Dátum/Időpont
2025/02/02 - 2025/02/05
Úti cél
Spanyol tengerpart - Costa Brava
Barcelona – repülővel (4 teljes nap)
2024.02.02-05. 129.900 Ft/fő
Barcelona Földközi-tengeri éghajlata, kitűnő programlehetőségek sorával sok turistát vonz. Spanyolország egyik legnépszerűbb úti célja, Katalónia régió fővárosa. Az építészet, a művészet, a kultúra és a tengerpart egyedülálló keveréke teszi vonzóvá. Barcelona legfontosabb látnivalóit, érdekességeit és különleges helyszíneit érdemes felfedezni: Antonio Gaudí remekművét, a La Sagrada Familia-t, a város egyik legismertebb jelképét. Az építkezés 1882-ben kezdődött, és még mindig nem fejezték be teljesen. Gaudí organikus stílusa és természet inspirálta formái lenyűgözőek.
Gaudi zöld szigetét a Güell parkot, a gótikus negyedet és a nyüzsgő sétányát a La Rambla-t.
A látnivalókon túl, a programok széles választékát kínálják. A teraszok, bárok és éttermek pedig biztosítják a felejthetetlen szórakozást – a katalán éjszakában.
Az ország úti okmány, egészségügyi előírásai az irodában átvehetők, valamint a continent.hu weboldalon (hasznos infók menü, tanácsok országonként almenüben) megtekinthetők!
Irányárban szerepel: repülőjegy illetékkel, 3 éjszakai szállás 4* Guitart Grand Passage Hotel / 2 ágyas szoba reggelivel, 1 db kisméretű kézipoggyász, magyar telefonos asszisztencia
Kellemes utat és jó időt kívánunk!
Continent Utazási Iroda