Oman – repülővel – április (8 nap) Irányár: 499.900 Ft/fő

Dátum/Időpont
2025/04/21 - 2025/04/28

Úti cél
Omán


Oman – Salalah

Üdülés / 2025.04.21-28.

499.900 Ft/fő

Elhelyezés: Fanar Hotel & Residences***** all inc. ellátással

Ragyogó nap, pazar strandok, elérhető luxus, sivatagi kalandok: –  Szalála méltán szerepel az utazók
kívánságlistáján. Szalála (város Omán déli részén, az Arab-tenger partvidékén, Zofár kormányzóság székhelye. Az ország második legnépesebb települése volt esz-Szíb után.[1] Szalála az ország déli részének gazdasági-kulturális központja, saját belföldi és nemzetközi repülőtérrel. Ősszel-télen is strandidővel vár: napozáshoz, tengeri sportokhoz kiváló, éjszaka
pedig elegáns beach – clubok és bárok várnak a metropolis hosszan elnyúló, fehér homokos
partjain.

Az irányár tartalmazza a repjegyet illetékkel, a reptéri transzfert, 7 éjszakai szállást 5* Hotelben all inc. ellátással, személyenként 1 db 20 kg feladható poggyászt, valamint a magyar asszisztenciát. Az ár változhat az árfolyam és a férőhelyek függvényében!

A légkondicionált szobákban síkképernyős, műholdas TV áll rendelkezésre. Néhány szálláson ülősarok is rendelkezésre áll. Egyes szobákból a tengerre, a hegyekre vagy a medencére nyílik kilátás. A szobákban zuhanyzós, saját fürdőszoba, melyhez fürdőköpeny és papucs is biztosított.

Országinfó a continent.hu weboldal / hasznos infók – tanácsok országonként menüpontban

Részletek: Continent Utazási Iroda    tel.: 30/899 6593, 66/442 145,      e-mail:

Search

+